Rybáři Bystřice

oficiální stránky ČRS MO Bystřice nad Olší

Statistiky

 

 

 Sobotního soutěžního klání se zúčastnilo 84 rybářů. Celkem 57 rybářů z vody vytáhlo minimálně jednu rybu. Jelikož jsme v letošním ročníku počítali pstruhy jako pomocné body, museli se rybáři snažit ulovit kapra. Celkem bylo uloveno 23 kaprů o celkové délce 1024 cm a 148 pstruhů. Zvítězil pan Václav Žvak s 5 kapry o celkové délce 232 cm.

V neděli 5.10.2014 si přišlo zasoutěžit 79 mladých rybářů a rybářek.  Třicet pět z nich ulovilo svou rybu. Celkem z vody vytáhli 7 kaprů a 47 pstruhů o celkové délce 1958 cm. Na první příčce se umístili dva soutěžící se stejným počtem bodů - Vojtěch Javorek a Szopa Marek. Oběma se podařilo ulovit po 5 pstruhů o celkové délce 167 cm.

Kompletní výsledky...ZDE                     Fotogalerie - ZDE

Číst dál: Výsledky podzimních závodů 2014

Podzimní rybářské závody se uskuteční 4.října od 8 do 13 hodin a 5. října 2014 od 9 do 13 hodin.
V sobotu soutěží dospělí a v neděli jsou závody určeny dětem a mládeži.
Začátek prezentace je od 7:00 hod dospělí a od 8:00 hod děti a mládež.

Pro vítěze jsou připraveny hodnotné ceny a pro všechny bohaté občerstvení a tombola.

Zúčastnit se mohou rybáři, ale i ti co nikdy rybáři nebyli.Po zaplacení startovného 100,-Kč pro dospělého, si můžete vybrat libovolné místo u rybníku. Chytá se jedním prutem na položenou, nebo plavanou.

PRAVIDLA:
DOSPĚLÍ - Za každý cm ušlechtilé ryby (kapr, tolstolobik, amur, candát, sumec) se počítá 1 bod. Za ostatní ryby se počítá 1 pomocný bod za rybu.

DĚTI A MLÁDEŽ - Za každý cm ušlechtilé ryby (kapr, pstruh, tolstolobik, amur, candát, sumec) se počítá 1 bod. Za ostatní ryby se počítá 1 pomocný bod za rybu.

V případě rovnosti bodů rozhodujou pomocné body, nebo váha ponechané ušlechtilé ryby.
Soutěžící si může ponechat jednu ušlechtilou rybu.
Během soutěže se uskuteční jedna půlhodinová přestávka. Po dobu přestávky je nutno ukončit lov.